Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Dalszy ciąg trasy:

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

mój avatar

archiwum

  2006
  Listopad
  Marzec
  Luty

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 36896 osób

Powered by blog 4u

anty-blog27Dalszy ciąg trasy:

Znalazłam opis trasy tokoo Hotel:* i blog27:
A oto i ona:
Na początku Bill z th zobaczył,ze faNKI w pierwszym rzedzie trzymają pomidory . Wyszedł na scenę i powiedział ( po niemiecku) ,ze oni też ich nie lubią , ale to przymus:P . Nasze panienki tego nie rozumiały:) Potem wyszły z kawałkiem Uh la la la Nastepnie z Hey-boy . Gdy usłyszano" Bum Chiki bum" Wszyscy zaczeli sie smiać i kciuki poszły w dół :) No i dobrze im tak:PTom i Bill wywalali główki zza sceny I równoież sie Śmiali i cieszyli sie najwyraźniej z takiej reakcji . Gdy wyszli na scenę wszystkie fanki zaczęły piszczeć!!!Jedna z nich staŁA śCIŚNIęta przy ścianie i chłopcy pod koniec koncertu wyciągneli ją na scenę:D.

No wiec dobrze zaaregowalli( sorrka ale nie wiem jak to sie pisze:)
A te dziewczyna (b27) napisały na swym zaszczytnie obleśny blogu:
oczywiście była też garstka ortodoksyjnych fanów th ,którym nic innego sie nie podobało poza th,ale ich było nie wiecej niż jakieś 3%

anty-blog27 13/02/2006 09:32:54 [Powrót] Komentuj

Andzia:):)

brak www
data: 20/08/2006 23:33:35
akq146.internetdsl.tpnet.pl
IP: 83.17.20.146
ciekawe gdzie byl taki opis ????? moze to sobie sama wymyslilas watpie zeby Bill powiedzial ze ze ich nielubi bo skad mogl wiedziec ze b27 niezna niemieckiego??? zalosna jestes z tymi twoimi notkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bleeeee!!!!!!!! fuj wstydz sie dziewczynko!!!!!:PPP